IAGN6-1REG4-52-40.0-A
Part Number:
IAGN6-1REG4-52-40.0-A
Actuator Type :
Toggle
Current Rating (Amps) :
40A
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V