UFL-LPVHF6-04N1TV-A-200
Part Number:
UFL-LPVHF6-04N1TV-A-200
Description:
CBL ASSY U.FL-CABLE PLUG 7.874"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Color :
White
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
7.874" (200.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C