X.FL-2LPP-068K2TS-A-500
Manufacturer:
Hirose Electric Co., Ltd.
Part Number:
X.FL-2LPP-068K2TS-A-500
Category:
Coaxial Cables (RF)
Description:
CBL ASSY X.FL PLUG-PLUG 19.69"
Manufacturer :
Hirose Electric Co., Ltd.
Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
X.FL Plug, Right Angle
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
X.FL Plug, Right Angle
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Female
Cable Impedance :
Cable Type :
1.13mm OD Coaxial Cable
Color :
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
Ingress Protection :
Length :
19.69" (500.00mm)