209-1-1REC4-53-2-8M-40-H
Part Number:
209-1-1REC4-53-2-8M-40-H
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 40A 125VDC
Current Rating (Amps) :
40A
Mounting Type :
Panel Mount
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
125 V