IEGBX66-1-62-40.0-N6-V
Part Number:
IEGBX66-1-62-40.0-N6-V
Current Rating (Amps) :
40A
Number of Poles :
2
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V