IEGHF66-1-62-50.0-91-V
Part Number:
IEGHF66-1-62-50.0-91-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps) :
50A
Illumination :
None
Number of Poles :
2
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V