IEGF66-1-62-50.0-A-21-V
Part Number:
IEGF66-1-62-50.0-A-21-V
Actuator Type :
Lever
Current Rating (Amps) :
50A
Number of Poles :
2
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V