IEGF66-1-62-32.0-A-01-V
Part Number:
IEGF66-1-62-32.0-A-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps) :
32A
Illumination :
None
Number of Poles :
2
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V