IEG66-1-62-40.0-A-01-V
Part Number:
IEG66-1-62-40.0-A-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps) :
40A
Illumination :
None
Number of Poles :
2
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V