ESX10-TB-127-DC24V-1A-E
Part Number:
ESX10-TB-127-DC24V-1A-E
Description:
CIR BRKR SOLID STATE 1A 24VDC
Current Rating (Amps) :
1A
Voltage Rating - DC :
32 V