UFL-LPVHF6-04N2TV-A-150
Part Number:
UFL-LPVHF6-04N2TV-A-150
Description:
CBL ASSY U.FL-CABLE PLUG 5.906"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
5.906" (150.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C