U.FL-2LPHF6-04N2TV-A-5000
Part Number:
U.FL-2LPHF6-04N2TV-A-5000
Description:
CBL ASSY U.FL PLUG TO PLUG 16.4'
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
196.9" (5.0m) 16.4'
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C