4230-T130-K0BU-16A
Part Number:
4230-T130-K0BU-16A
Description:
CIR BRKR THERM 16A 480VAC/125VDC
Current Rating (Amps) :
16A
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
125 V