IEGH66-1-72-50.0-91-V
Part Number:
IEGH66-1-72-50.0-91-V
Description:
CIR BRKR 50A 250VAC 80VDC
Current Rating (Amps) :
50A
Number of Poles :
2
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V