U.FL-LPHF6-062N2D-A-160
Part Number:
U.FL-LPHF6-062N2D-A-160
Description:
CBL ASSY U.FL-CABLE PLUG 6.299"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.95mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
6.299" (160.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C