8340-F910-P1M2-B8H0-20A
Part Number:
8340-F910-P1M2-B8H0-20A
Description:
CIR BRKR MAG 20A 240VAC 80VDC
Breaker Type :
Magnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating (Amps) :
20A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
80 V