2210-S211-P1M1-Z141-20A
Part Number:
2210-S211-P1M1-Z141-20A
Description:
CIR BRK THERM-M 20A 250VAC/65VDC
Current Rating (Amps) :
20A
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
65 V