2210-S211-P1M1-Z141-10A
Part Number:
2210-S211-P1M1-Z141-10A
Description:
CIR BRK THERM-M 10A 250VAC/65VDC
Current Rating (Amps) :
10A
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
65 V