IAGN1-1-62-30.0
Part Number:
IAGN1-1-62-30.0
Actuator Type :
Toggle
Current Rating (Amps) :
30A
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V