AA1-F0-10-610-1B1-C
Part Number:
AA1-F0-10-610-1B1-C
Approval Agency :
CCC, CSA, UL
Current Rating (Amps) :
10A
Voltage Rating - AC :
277 V
Voltage Rating - DC :
80 V