IELK1-1-51-15.0-A-01-V
Part Number:
IELK1-1-51-15.0-A-01-V
Current Rating (Amps) :
15A
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
415 V
Voltage Rating - DC :
80 V