IEGZX6-1-62-30.0-G-B3-V
Part Number:
IEGZX6-1-62-30.0-G-B3-V
Current Rating (Amps) :
30A
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V