IEGZX1-1-72-25.0-A-06-V
Part Number:
IEGZX1-1-72-25.0-A-06-V
Current Rating (Amps) :
25A
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V