IEG1-1-61-2.50-C-01-V
Part Number:
IEG1-1-61-2.50-C-01-V
Current Rating (Amps) :
2.5A
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V