IEGF6-1-72-32.0-A-01-V
Part Number:
IEGF6-1-72-32.0-A-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Approval Agency :
CSA, TUV, UL1077
Current Rating (Amps) :
32A
Illumination :
None
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V