IEGF6-1-52-20.0-A-01-V
Part Number:
IEGF6-1-52-20.0-A-01-V
Actuator Type :
Lever
Current Rating (Amps) :
20A
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V