H.FL75-2LP-084N2-AC-50
Part Number:
H.FL75-2LP-084N2-AC-50
Description:
CBL ASSY H.FL PLUG-PLUG 1.969"
Frequency - Max :
3 GHz
Ingress Protection :
Length :
1.969" (50.00mm)