IEG6-1-52-35.0-01-V
Part Number:
IEG6-1-52-35.0-01-V
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR
Current Rating (Amps) :
35A
Illumination :
None
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V