2-5700-IG2-K10-DD-12A
Part Number:
2-5700-IG2-K10-DD-12A
Description:
CIR BRKR THRM 12A 250VAC 50VDC
Current Rating (Amps) :
12A
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
50 V