2-5700-IG1-P10-DD-13A
Part Number:
2-5700-IG1-P10-DD-13A
Description:
CIR BRKR THRM 13A 250VAC/50VDC
Current Rating (Amps) :
13A
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
50 V