1658-G41-08-P13-20A
Part Number:
1658-G41-08-P13-20A
Description:
CIR BRKR THRM 20A 240VAC 28VDC
Current Rating (Amps) :
20A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
28 V