1658-G41-00-P10-30A
Part Number:
1658-G41-00-P10-30A
Description:
CIR BRKR THRM 30A 240VAC 28VDC
Current Rating (Amps) :
30A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
28 V