1658-G21-00-P10-35A
Part Number:
1658-G21-00-P10-35A
Description:
CIR BRKR THRM 35A 240VAC 28VDC
Current Rating (Amps) :
35A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
28 V