1658-G21-06-P13-10A
Part Number:
1658-G21-06-P13-10A
Description:
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 28VDC
Current Rating (Amps) :
10A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
28 V