1658-G21-06-P10-25A
Part Number:
1658-G21-06-P10-25A
Description:
CIR BRKR THRM 25A 240VAC/28VDC
Current Rating (Amps) :
25A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
28 V