1658-G41-06-P10-15A
Part Number:
1658-G41-06-P10-15A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 240VAC 28VDC
Current Rating (Amps) :
15A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
28 V