1658-G41-00-P10-12A
Part Number:
1658-G41-00-P10-12A
Description:
CIR BRKR THRM 12A 240VAC 28VDC
Current Rating (Amps) :
12A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
28 V