4230-T130-K0CU-35A
Part Number:
4230-T130-K0CU-35A
Description:
CIR BRKR THERM 35A 480VAC/125VDC
In Stock:
4
Current Rating (Amps) :
35A
Number of Poles :
3
Voltage Rating - AC :
480 V
Voltage Rating - DC :
125 V