IEL1-1-62-10.0-01-V
Part Number:
IEL1-1-62-10.0-01-V
CIR BRKR MAG-HYDR
In Stock:
3
Current Rating (Amps) :
10A
Number of Poles :
1
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V