IEG1-1-62F-10.0-01-V
Part Number:
IEG1-1-62F-10.0-01-V
CIR BRKR MAG-HYDR
In Stock:
3
Current Rating (Amps) :
10A
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V