U.FL-2LPHF6-066N1-AC-150
Part Number:
U.FL-2LPHF6-066N1-AC-150
Description:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 5.906"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
1.32mm OD Coaxial Cable
Color :
Gray
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
5.906" (150.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C