UTE100E-FTU-60-3P-LL-UL
Part Number:
UTE100E-FTU-60-3P-LL-UL
Description:
CIR BRKR THERM 60A 600VAC/500VDC
Current Rating (Amps) :
60A
Voltage Rating - AC :
600 V
Voltage Rating - DC :
500 V