IEG6-1-72-15.0-01-V
Part Number:
IEG6-1-72-15.0-01-V
Description:
CIR BRKR 15A 250VAC 80VDC
Current Rating (Amps) :
15A
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V