IUGN66-1-72-50.0
Part Number:
IUGN66-1-72-50.0
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 50A TOGGLE
In Stock:
3
Actuator Type :
Toggle
Approval Agency :
UL1077
Current Rating (Amps) :
50A
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
80 V