ESX10-TB-124-DC24V-10A-E
Part Number:
ESX10-TB-124-DC24V-10A-E
Description:
CIR BRKR SOLID STATE 10A 24VDC
In Stock:
18
Current Rating (Amps) :
10A
Voltage Rating - DC :
32 V