2-5700-IG2-K10-DD-15A
Part Number:
2-5700-IG2-K10-DD-15A
Description:
CIR BRKR THRM 15A 250VAC/50VDC
In Stock:
8
Current Rating (Amps) :
15A
Voltage Rating - AC :
250 V
Voltage Rating - DC :
50 V