1658-G21-01-P10-10A
Part Number:
1658-G21-01-P10-10A
Description:
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 28VDC
In Stock:
262
Current Rating (Amps) :
10A
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
28 V