U.FL-2LPV-04N1-A-60SM
Part Number:
U.FL-2LPV-04N1-A-60SM
Description:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 2.362"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Color :
White
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
2.362" (60.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C