U.FL-2LPV-04N2-A-66SM
Part Number:
U.FL-2LPV-04N2-A-66SM
Description:
CBL ASSY U.FL PLUG-PLUG 2.598"
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.81mm OD Coaxial Cable
Color :
Black
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
2.598" (66.00mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 90°C