SPXV030.L
Part Number:
SPXV030.L
Description:
FUSE CARTRIDGE 30A 1.5KVDC
Current Rating (Amps) :
30A
Size / Dimension :
0.540" Dia x 3.333" L (13.72mm x 84.65mm)